ISKCON 50/50 kampaania on algatatud tähistamaks ISKCON’i 50ndat aastapäeva terve 2016. aasta jooksul.
Igaüks on kutsutud meiega ühinema ja levitama 2016.aastal 50 BBT raamatut.
See teeb keskmiselt vaid ühe raamatu nädalas.

Kuidas sa saad osaleda:
1. Leia enda lähedal asuv ISKCON’i tempel või keskus. Selleks võid vaadata rahvusvahelist nimekirja siit: www.iskcon5050.com/contact

2. Võta ühendust templiga ja ütle, et sa soovid osaleda. Küsi endale ka tulemuste leht.

3. Aruta läbi võimalikud variandid raamatute levitamiseks. Neid on mitmeid: kohtumine inimestega tänaval; raamatuletid, poodide ja firmade külastamine; raamatute ostmine selleks, et kinkida neid sõpradele, sugulastele ja kolleegidele ning vanglatesse, haiglatesse ja hotellidesse annetamiseks.

4. Kui sa oled levitanud 50 raamatut ja täitnud ära tulemuste lehe, vii see templisse tagasi. Kui sa soovid rohkem levitada, küsi endale uus tulemuste leht ja veel raamatuid.

5. Tempel annab sulle tunnustava sertifikaadi, millele on alla kirjutanud ISKCON’i GBC ja sinu kohaliku templi president.

Raamatute levitamine on väga võimas viis anda teistele Püha Nime. Seda nimetatakse ka sankirtanaks. Jumal Sri Caitanya Mahaprabhu on kirjeldanud sankirtanat oma kuulsates Shiksashtakami palvetes:

“Kogu au Sri Krishna sankirtanale, mis puhastab südame kogu tolmust, mis on sinna kogunenud aastate jooksul, ning kustutab tingimusliku elu, sünni ja surma tulekahju. See sankirtana liikumine on inimkonna jaoks suurim õnnistus, kuna jagab laiali õnnistava kuu kiiri. See on kõikide transtsendentaalsete teadmiste tuum. See suurendab transtsendentaalse õndsuse ookeani ja võimaldab meil maitsta nektarit, mida alati ihaldame.”

ISKCON’i GBC kutsub kõiki osalema:
“GBC kinnitab suurima rõõmuga Srila Prabhupada meeleheaks toimuva 50/50 kampaania. GBC kutsub kõiki pühendunuid osalema selles suurepärases ettevõtmises, tähistamaks ISKCON’i 50ndat aastapäeva.”
Rahvusvaheline Krishna Teadvuse Ühing.